Украинский стимпанк комикс «ВОЛЯ»

6 мая, в рамках Kyiv Comic Con, состоялся официальный анонс украинского стимпанк комикса «Воля».

Комикс рассказывает о событиях произошедших в альтернативной реальности в 1917-1920х годах в Украине. Также в книге, которая состоит примерно из 60 страниц, можно встретить реальных исторических личностей таких как Михаил Грушевский или Нестор Махно, но не в свойственных для них амплуа.

Проект заинтересовал своей необычностью и хотелось бы ознакомиться с ним ближе. Может мне кто-нибудь хочет подарить? :)

Ідея створити Український пригодницький епік часів Української Держави 1917-1920 виникла в мене кілька років тому, спершу це мав бути короткий метр, але розуміючи складність та бюджет такого проекту, я вирішив що ефективніше та корисніше для суспільства буде зробити саме комікс, який у разі успіху — рано чи піздно чекатиме неминуча екранізація з адекватним бюджетом. Мене завжди обурювало що цьому періоду Української історії так мало приділяєтся уваги зі сторони медіа-ринку.

В’ячеслав Бугайов

Коли ми з колегами побачили у архівних матеріалах фото важких бомбардувальників Української республіки Цупелін Штакен , флот, бронепотяги, літаки власного виробництва Анасаль, панцирні війська, розкішні авто Скоропадського, помпезні банкети українських делегацій у Берліні та Києві, повітряний флот Української Республіки в 400 літаків, маловідомі території України далеко за межами Азії, тощо — ми зрозуміли, що надважливо донести до суспільства цю інформацію — у яскравій, качовій та крутій формі.

В’ячеслав Бугайов

На сайте UGAR сказано, что проект создается за свой счет без привлечения инвестиций.

shad0ff

Человек-интернет. Пишу, подкидываю зрады, фоткаю, верстаю.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *