Украинский стимпанк комикс «ВОЛЯ»

6 мая, в рамках Kyiv Comic Con, состоялся официальный анонс украинского стимпанк комикса «Воля».

Комикс рассказывает о событиях произошедших в альтернативной реальности в 1917-1920х годах в Украине. Также в книге, которая состоит примерно из 60 страниц, можно встретить реальных исторических личностей таких как Михаил Грушевский или Нестор Махно, но не в свойственных для них амплуа.

Проект заинтересовал своей необычностью и хотелось бы ознакомиться с ним ближе. Может мне кто-нибудь хочет подарить? :)

Ідея створити Український пригодницький епік часів Української Держави 1917-1920 виникла в мене кілька років тому, спершу це мав бути короткий метр, але розуміючи складність та бюджет такого проекту, я вирішив що ефективніше та корисніше для суспільства буде зробити саме комікс, який у разі успіху — рано чи піздно чекатиме неминуча екранізація з адекватним бюджетом. Мене завжди обурювало що цьому періоду Української історії так мало приділяєтся уваги зі сторони медіа-ринку.

В’ячеслав Бугайов

Коли ми з колегами побачили у архівних матеріалах фото важких бомбардувальників Української республіки Цупелін Штакен , флот, бронепотяги, літаки власного виробництва Анасаль, панцирні війська, розкішні авто Скоропадського, помпезні банкети українських делегацій у Берліні та Києві, повітряний флот Української Республіки в 400 літаків, маловідомі території України далеко за межами Азії, тощо — ми зрозуміли, що надважливо донести до суспільства цю інформацію — у яскравій, качовій та крутій формі.

В’ячеслав Бугайов

На сайте UGAR сказано, что проект создается за свой счет без привлечения инвестиций.

Related Posts

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

shad0ff © All Right Reserved