Домашня2013Квітень5Хороший снимок (вроде бы) Опублікувати у Жибано Дель Гучо Фото Хороший снимок (вроде бы) on 5 Квітня, 20138 Квітня, 2013 shad0ff I’m flying by Stas Testeshnikov
Опублікувати у Новини Эвакуация жителей в “днр” и “лнр” on 18 Лютого, 202218 Лютого, 2022 Опубліковано shad0ff
Опублікувати у Репорт Аварія на Купчинського в Тернополі on 21 Вересня, 202021 Вересня, 2020 Опубліковано shad0ff